Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 – edycja 2023

Autor: J. Szczurek dnia 7 sierpnia 2023 Brak komentarzy

Biblioteka Publiczna w Dukli po raz kolejny została beneficjentem wieloletniego programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025”. Priorytet 1, Poprawa oferty bibliotek publicznych. Kierunek interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych.

Program ten jest finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W 2023 r. otrzymane przez Bibliotekę Publiczną w Dukli dofinansowanie wyniosło 7 500 zł.

Pozyskane środki zostaną w całości przeznaczone na zakup książek dla naszej Biblioteki.