Mała książka – wielki człowiek

Autor: J. Szczurek dnia 2 marca 2021 Brak komentarzy

Drodzy Czytelnicy!

Miło nam poinformować, że nasza Biblioteka bierze udział w kolejnej edycji projektu „Mała książka – wielki człowiek”, która potrwa do sierpnia 2021 r. Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2014-2017 do odwiedzenia naszej Biblioteki i odebrania wyprawek czytelniczych. Jedynym warunkiem ich otrzymania jest zapisanie się do naszej Biblioteki.

Na wyprawkę składają się:

• książeczka „Pierwsze czytanki dla…”,
  • poradnik dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”,
  • oraz Karta Małego Czytelnika służąca do zbierania naklejek.

Po uzbieraniu 10 naklejek nasi mali czytelnicy otrzymają imienne dyplomy. Za każde odwiedziny w Bibliotece i wypożyczenie przynajmniej jednej książki z działu dla najmłodszych przyznawana będzie jedna naklejka.

Czekamy na was!