Instrukcja logowania się do systemu bibliotecznego

Autor: J. Szczurek dnia 4 grudnia 2019 Brak komentarzy

Aby zalogować się do systemu bibliotecznego należy:

1. Kliknąć na obraz sowy umieszczony w lewej kolumnie strony w sekcji „Katalog księgozbioru” lub kliknąć na niniejszy link.
  2. W otworzonej nowej karcie należy kliknąć na link „Konto” umieszczony u góry strony.
  3. W celu zalogowania się należy uzupełnić formularz. Loginem jest podany w czasie zapisu w Bibliotece adres e-mail. Na adres ten zostało przesłane hasło pierwszego logowania, które po zalogowaniu się należy zmienić na własne. Jeżeli przy zapisie nie podano adresu e-mail, nadany login i hasło pierwszego logowania znajduje się na wydruku otrzymanym w czasie rejestracji w Bibliotece.