8 maja Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Autor: admin dnia 13 maja 2013 Brak komentarzy

DSCN3490.JPG

Grupa Smerfów w tym dniu wybrała się do Biblioteki Publicznej w Dukli. Dzieci zapoznały się z pomieszczeniami bibliotecznymi, ze sposobem wypożyczania książek i właściwego korzystania z nich oraz z zasadami zachowania się w bibliotece. Przedszkolaki wysłuchały czytaną przez panią kierownik bajkę pt. „Franklin i jego książeczka”. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe zakładki do książek, co sprawiło im wiele radości.

Marta Głód

Alicja Jaworska