Program „Orange dla Bibliotek”

Autor: J. Szczurek dnia 26 sierpnia 2015 Brak komentarzy

W tym roku Biblioteka Publiczna w Dukli po raz kolejny wzięła udział w programie Orange dla Bibliotek realizowanym przez Fundację Orange i otrzymała dotację na refundację kosztów dostępu do internetu.

Celem wspomnianego programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez udostępnianie bibliotekom gminnym nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by biblioteki stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi,
kulturalnymi i edukacyjnymi.

Tegoroczna dotacja, w wysokości 168,54 zł została przeznaczona na pokrycie kosztów dostępu do internetu za okres od stycznia do lipca 2015 r.