Franklin w przedszkolu

Autor: J. Szczurek dnia 15 czerwca 2014 Brak komentarzy

Początkiem czerwca naszą bibliotekę odwiedził żółwik Franklin – znany i lubiany przez dzieci na całym świecie bohater książeczek i filmów animowanych.

Franklin uwielbia spotykać się z dziećmi i dlatego wspólnie z panią Dyrektor biblioteki odwiedził dukielskie przedszkole. Przedszkolaki były zaskoczone tym niespodziewanym gościem! Nareszcie mogły go przytulić, zapytać gdzie mieszka i czy lubi lody. Była to radosna, choć krótka, wizyta, bo nasz ulubieniec musi jeszcze odwiedzić wiele miejsc, w których czekają na niego jego mali przyjaciele.

Jeżeli więc za nim zatęsknicie, przyjdźcie do biblioteki! Franklin zawsze będzie tam na Was czekał na kartach swoich książeczek! Dowiecie się jakie przeżywa przygody i co u niego słychać!