Główna » Aktualności

Tajemnica zaginionych liter

Autor: J. Szczurek dnia 3 lutego 2014 Brak komentarzy

W piątek, 31 stycznia, Biblioteka Publiczna w Dukli zaprosiła Dzieci na spektakl pt.: „Tajemnica zaginionych liter” w wykonaniu aktorów teatru „Maska” z Krakowa. Pomimo trwających jeszcze ferii przedstawienie przyciągnęło liczną grupę ponad stu małych widzów.

Wspólnie z Detektywem Lupą, Bibliotekarką Bajką i innymi postaciami, dzieci rozwiązywały zagadkę liter, które w niewyjaśniony sposób zniknęły z kart książek. Okazało się, że literki poczuły się osamotnione i zaniedbane, ponieważ nikt ich nie czytał, dlatego odeszły szukać lepszego miejsca niż biblioteczne półki. Jedynie zainteresowanie jakie okazałyby im dzieci czytając książki mogłoby je powstrzymać od odejścia na zawsze. Razem z literkami zniknęłoby wiele pięknych historii, dlatego dzieci uroczyście ślubowały, że będę jak najczęściej odwiedzać literki w bibliotece i czytać wiele książek.

Miejmy nadzieję, że Dzieci będą pamiętać o złożonej obietnicy!

Share
Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.

  Copyright ©2018 Biblioteka Publiczna w Dukli, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress